• משופץ
מצמד הצילינדר הראשי שברולט קמארו פונטיאק פיירבירד Z28 אס. אס טראנס אם הנוסחה קופה קבריולה 2 דלתות 1998-2002 5.7 ליטר V8 גז Ohv Aspirated באופן טבעי (5.7 L Ohv Ls1)

מצמד הצילינדר הראשי שברולט קמארו פונטיאק פיירבירד Z28 אס. אס טראנס אם הנוסחה קופה קבריולה 2 דלתות 1998-2002 5.7 ליטר V8 גז

Buyers rating:
ILS 63.33

במלאי

על מנת להפחית את האחריות ואת זמן ההשבתה ב קשה ל-דימום יישומים, דרום-מזרח המצמד מציע שמולאו המצמד מערכות הידראוליות.מלא דימם מערכת כוללת מאסטר גליל העבד גליל, מחוברים על ידי קו לחץ הידראולי.לא רכיבים נוספים נדרשים.תוכנן עבור יישומים כוללים, בדרך כלל, דוושה הפעימה מנחת, אבל בדרך כלל לא כוללים קונבנציונלי לדמם בורג.העיצוב של רכיבים אלה גורם קונבנציונלי דימום קשה וצורכת זמן.מאחר מודל הידראולי מערכות דורשות מגוון רחב של מכלול לדמם הליכים.קבלת מידע זה מאתגר, דימום מערכות אלה הוא אפילו יותר קשה וצורכת זמן.את שמולאו מערכת מפחית את זמן חנות מבטל אחריות.אם מובנה דוושת הפעימה מנחת הופך מזוהם, המערכת הופך להיות כמעט בלתי אפשרי לדמם.בנוסף, קשה במיוחד כדי להסיר את האוויר מכל מנחת.את שמולאו המערכת מבטלת את הקשיים.מותג חדש מצמד הצילינדר הראשי.פריט זה כולל : .מותג חדש מצמד הצילינדר הראשי.הרכב היישום. 1998 - 2002 שברולט קמארו Z28; אס (5.7 L OHV LS1)1998 - 2002 פונטיאק פיירבירד הנוסחה; Trans Am (5.7 L OHV LS1).אנחנו מתמחים המצמד, ערכת מצמד רכיבים, flywheels ו. המנהיג מוצק החלפת גלגל תנופה עבור כלי רכב מצויד עם dual mass flywheels.השירות שלנו והניסיון עולה המתחרים שלנו.כל הזמנה הוא ארוז באופן מיידי. כך אתה מקבל את הסחורה מהר ככל האפשר.אנחנו מבינים כמה זה חשוב שיהיה איכותי ואמין חלקים.המוצרים שלנו הם כולם התאספו בבית, ואני משתמש רק הטוב ביותר באיכות חלקים חדשים.כל המצמד ערכות לעבור קפדני בדיקה אישית לפני עוזב את המחסן.

מפרט

בחירת לקוחות