• משופץ
מגנטי למחוק יבש מרקר מחזיק מגנטי מחזיק עט, מחזיק מגנטי עם עוצמה מגנטית חזרה ו-2 תאים, מגנטי מרקר מחזיק עבור לוח ציור, מקרר, ארון, ארונות מתכת, בית ספר, משרד, בית(לבן)

מגנטי למחוק יבש מרקר מחזיק מגנטי מחזיק עט, מחזיק מגנטי עם עוצמה מגנטית חזרה ו-2 תאים, מגנטי מרקר מחזיק עבור לוח ציור, מקרר,

Buyers rating:
ILS 13.63

במלאי

[מגנטים רבי עוצמה] על ידי מגנט רב עוצמה, זה בקלות יכול לצרף על משטחי מתכת, תואם עם לוחות, יבש למחוק לוחות, מקרר, ארונית, וכו ' משטח מתכת.את חזקה מגנט מונע את תיבת מחליק למטה, עומס מרבי-הופעה של קיבולת 4.2 lb/ 1.9 ק " ג. [מתכוונן מחלק עיצוב] ישנם מטלטלין המחיצה ו-3 חריצים בפנים, אתה יכול להתאים את המחיצה כמו שאתה אוהב כדי לשנות את הגודל של התא.בנוסף, לוח מחיק טוש בעל יש מספיק שטח כדי לאחסן במשך 12 יבש סמנים או 2 למחוק יבש אם אתה להסיר את המחיצה. [איכות גבוהה] חומר עשויות חומר ABS עם מגנטי בחזרה, נטול ריח ולא רעיל, עמיד ויציב; לשמור דברים מאורגן וקל להיות נקי. [יישום רחב] המגנטי מרקר מחזיק הוא מושלם עבור מחזיק לוח אביזרים, כגון יבש למחוק טושים, עטים, מחקים.גם יכול להחזיק מוצרי office, כגון נייר, עפרונות, סרגלים, מספריים, או מפתחות; גם יכול להחזיק הביתה פריטים, כגון דואר, חשבונות, קופונים, מתכונים, סכין, מזלג, צ ' ופסטיקס, תפריטים, ועוד. [גודל] הממדים של עט מגנטי הגביע כ 4.72 ב x 1.57 x 4.92 ס " מ.שלה מספיק מקום יכול לארגן אובייקטים נוספים.מגנטי מרקר מחזיק & למחוק יבש ארגונית & מגנטי מחזיק עט & תיבת אחסון לוח מחיק.מושלם עבור מחזיק טושים, עפרונות, פתקים דביקים, ושאר ציוד משרדי, תואם עם משטח מתכת כמו לוחות מגנטיים, מקררים, ארונות וכדומה, יש צורך לעזור לחסוך מקום.

מפרט

בחירת לקוחות