• משופץ
3.5 מ מ Aux כבלים, 90° RCA Audio כבל 3.5 מ מ ל 2-זכר RCA סטריאו כבל מפצל 1/8 ישר זווית רים RCA ישר תקע אודיו עזר כבל Hi-Fi קול, ניילון קלוע (3.3 רגל/1m)

3.5 מ מ Aux כבלים, 90° RCA Audio כבל 3.5 מ מ ל 2-זכר RCA סטריאו כבל מפצל 1/8 ישר זווית רים RCA ישר תקע אודיו עזר כבל Hi-Fi

Buyers rating:
ILS 10.48

במלאי

[איכות צליל מעולה] : אנו משתמשים באיכות גבוהה-חמצן חופשי נחושת עם מיגון כפול כדי להבטיח קול באיכות גבוהה איכות ולספק מרבי מוליכות ועמידות.להבטיח חלקה שידור של אודיו סטריאו לספק איכות צליל ניסיון. [24 K זהב מצופה מחברים] : 3.5 מ "מ aux כדי כבלי rca שיהיה עמיד בפני קורוזיה 3.5 מ" מ מצופה זהב מחברים באיכות גבוהה מתכת מבריקה מחברים, אשר יכול לא רק להעביר בצורה חלקה, ברורה גבוהה-איכות צליל סטריאו, אבל יש גם עקבי אמינות ואמינות.האות אובדן הוא מינימלי.ישר-זווית, ישר-זווית מחברים להבטיח התחברות בטוחה על כל מכשיר ללא התרופפות או נפילה. [חכם חיבור השימוש 3.5 מ " מ ל 2-pin RCA זכר כבל מתאם כדי להתחבר בקלות טלפונים חכמים, טאבלטים, נגני MP3 והתקנים ניידים אחרים כדי רמקולים, רסיברים סטריאו או התקנים אחרים שתומכים RCA. [עמיד] : סגסוגת אבץ מעטפת ניילון צמה יכול למנוע שריטות ושחיקה, ובכך להאריך את חיי השירות.עם נבדק 15000+ כיפוף החיים, כפול ניילון קלוע כבל אודיו מגביר עמידות, גמישות, שאינם מסבכים. [רחב תאימות] : 3.5 מ "מ ל-2 RCA אודיו עזר סטריאו Y ספליטר כבל תואם עם i Phone, ה-i Pod, i Pad, נגן MP3, נגן CD, מחשב נייד, Tblet וכל דיגיטליים אחרים עם 3.5 מ "מ אודיו ג' ק את ההתקן תואם הביתה מערכות שמע, כגון מגברים או מקלטים עם RCA (לבן/שמאל, אדום/נכון sockets) ג ' קס.גודל : 3.3 רגל/1m.

מפרט

בחירת לקוחות