• משופץ
ILOVETOOL 4 דק קצה רטוב להב יהלום דיסק מלטש יהלומים ראה כלים ארבור החור 1/2 רים 0.25 מ מ. חבילת 10Pcs

ILOVETOOL 4 דק קצה רטוב להב יהלום דיסק מלטש יהלומים ראה כלים ארבור החור 1/2 רים 0.25 מ מ. חבילת 10Pcs

Buyers rating:
ILS 34.20

במלאי

שם המוצר : דק יהלום ראה להבי, לטש יהלומים ראיתי.סוכת חור : 1/2" (12.7 מ "מ), קוטר מחוץ : 100mm (קרוב ל-4"), כמות : 10 יח'.עובי : 0.009"(0.23 מ "מ) עובי ליבת / 0.01" (0.25 מ " מ) על הקצה היהלום.עוצב באופן בלעדי עבור עיבוד חומרים רכים יותר ערך גבוה אבנים, כמו טורקיז, gaspeite, הלשם.הלהבים מיוצרים על ידי לחיצה יהלומים סינתטיים ישירות לתוך הקצה של להב המסור. 10 Pcs 4" אינץ 100mm סופר דק יהלום מלטש יהלומים ראה להב חיתוך דיסק ארבור החור 1/2" רים 0.25 מ "מ חוסך בחומר על תכשיטים, אבני חן אגת קוד 100*0.23*12.7 מ "מ מפרט המוצר : קוטר מחוץ : 100mm (קרוב ל-4") ארבור חור : 1/2" (12.7 מ "מ) עובי : 0.009"(0.23 מ "מ) עובי ליבת / 0.01" (0.25 מ " מ) על הקצה היהלום.כמות : 10 יח ' תיאור מוצר : עוצב באופן בלעדי עבור עיבוד חומרים רכים יותר ערך גבוה אבנים, כמו טורקיז, gaspeite, הלשם.הלהבים מיוצרים על ידי לחיצה יהלומים סינתטיים ישירות לתוך הקצה של להב המסור.הם המתאימים ביותר עבור טורקיז, אופל, זכוכית, אבנים בכיס 4-6 טווח על מוס קשיות בסולם.אנחנו לא ממליצים על שימוש הלהב לחתוך גם חומרים קשים, כגון : אגת ו-ג ' יידיט עם מורס קשיות של 6-7. כי קשה לחתוך או הלהב יהיה פגום במהירות.יתרונות : השגת משביע רצון חיתוך תוצאות והפחתת מיותר צריכת חומרים.זה דק יהלום מלטש יהלומים ראה להב מציעה מגוון טוב מאוד חסכוני אפשרות לאלו שרוצים גם דק מאוד kerfs או תוכנית לטווח קצר להשתמש.משמש זמירה : הם מצוינים עבור זמירה קטן הצורות אבנים.זה פשוט אומר כי הלהבים האלה נועדו קטנים חומר, לא גדול או slabbing טכניקות.כמו כן, הלהבים האלה פועלים בכיוון אחד, אז ודא שהחץ על הלהב מכוון לעברך כאשר הרכבה.להשתמש במים כחומר סיכה.חדש, משומש להב - לא באריזה המקורית הלהבים האלה היו במקור ארוז בתוך השמן. כך תוכל לראות כמה כתמי שמן על פני השטח.אוויר רגיל דמי משלוח מסין לכל העולם הוא חינם, והוא לוקח 10-30 ימים משלוח עד הבית שלך.

מפרט

Outside Diameter :
100mm (close to 4)
Arbor hole :
1/2 (12.7mm)
Thickness:
0.009(0.23mm) core thickness / 0.01 (0.25mm) on the edge where the diamond is.
Quantity:
10 Pcs
Product Description:
Exclusively designed for processing materials for softer high value rocks like turquoise, gaspeite, opals. :
These blades are manufactured by crimping Synthetic diamonds directly into the edge of the saw blade. They are best suited for turquoise, opal, glass, and stones in the 4-6 range on the Mohs hardness scale. :
We don't recommend using this blade to cut too hard materials, such as:
agate and jadeite with a Morse hardness of 6-7. Because it is difficult to cut or the blade will be damaged quickly.
Advantages:
achieving satisfactory cutting results and reducing unnecessary material consumption.
This thin diamond lapidary saw blade offers a very good cost effective option for those that want either very thin kerfs or plan on short term use. :
Used for Trimming:
They are excellent for trimming small shapes into stones.
This simply means that these blades are meant for small material, not large or slabbing techniques. Also, these blades operate in a single direction so make sure that the arrow on the blade is pointed towards you when mounting. :
Use with water as a lubricant. :
New, Unused Blade - Not in Original Packaging :
These blades were originally packaged in oil so you will see several oil spots on the surface. :
Regular Air postage from China to Worldwide is FREE and takes 10-30 days delivery to your home :

בחירת לקוחות