• משופץ
נירוסטה תיבת צהריים, ארוחת צהריים, תיק, בקבוק מים להגדיר עבור פעוטות בנות. מיני ילדים חטיף מכיל עבור מעונות יום תינוק, טרום בית ספר ארוחות צהריים, חד קרן סגול.

נירוסטה תיבת צהריים, ארוחת צהריים, תיק, בקבוק מים להגדיר עבור פעוטות בנות. מיני ילדים חטיף מכיל עבור מעונות יום תינוק, טרום

Buyers rating:
ILS 64.48

במלאי

פרמיה קרן בנטו מארז להכין ארוחות צהריים בריאה ומהנה במעון, pre-הספר או בדרכים עם הפרס שלנו מנצח נירוסטה בנטו בוקס, חמוד תיאום ארוחת צהריים תיק, בקבוק מים מסודר.גודל Mini הוא מושלם עבור פעוטות קטנים התיאבון.מאובטח + ידידותי לסביבה בנטו – שלושה בודדים מתכת אטום סעיפים עושה את זה קל יותר לעקוב אחר כמה הילד שלך אוכל.עיצוב עמיד וקל לפתוח את המנעולים עשויים עבור ידיים קטנות.מחזיק 2-2/3 כוסות/18 עוז/550 ML.טיפול : לא לשים במדיח כלים או חותמות יהיה לשנות את הצורה ואת המכסה לא סגור.שים לב פלדה תאים מחוברים, לא לצאת לניקוי.איכות פרמיה הצהריים חזק-לארוג, כתם עמיד בד שקית אקסטרה בידוד כדי לשמור על טמפרטורה וטריות.יעיל מרחב נפרד עליון + תחתון תאים לשמור בוקר/צהריים חטיפים או משקאות להפריד בין עיקר צהריים.כיס קדמי יכול להחזיק נוספים, כלי מטבח, וכו'.External dimensions : 9 x 6 x 8 אינץ'.הערה פנימיים בתחתית הקופסא מידות : 9 x 4.25 x 5.5 אינץ'.בקבוק מים קל לשאת ידית ו-flip ו-sip pop-up זרבובית. (זה לא "נושך וללגום" זרבובית אז זה עובד גדול בטווח הגילאים החל ב-3.) שפיכת הוכחה דליפת הוכחה הנדיבה 16 עוז קיבולת אומר פחות מילוי למשך ימים ארוכים בבית הספר או נסיעות.כל החלקים הם קל להסיר פשוט לנקות.כביסה ביד מומלץ.מה אתה מקבל : *אותנטי Kinsho בנטו בוקס. *מבודד הצהריים. *בקבוק מים. *מזלג. *טיפים + אוכל ספר אלקטרוני עם 60+ בנטו טיפים + מתכונים מן Kinsho של המייסד (אמא & עטור קשובה בישול מחבר). *מוביל בתעשייה מבטיח. *תמיכה בלקוחות שלנו בוסטון המבוסס על צוות.צבע : סגול-קרן.

מפרט

בחירת לקוחות