• משופץ
shamjina ויניל רול הולדר, ויניל רול אחסון מדף על הקיר מעל הדלת תלוי, מלאכה ויניל אחסון ארגונית, אריזת מתנה ארגונית עם 48 תאים.

shamjina ויניל רול הולדר, ויניל רול אחסון מדף על הקיר מעל הדלת תלוי, מלאכה ויניל אחסון ארגונית, אריזת מתנה ארגונית עם 48 תאים.

Buyers rating:
ILS 47.98

במלאי

ויניל רול ארגונית יכול להיות תלוי על הארון, על וו, על הדלת או על סיבוב בעל מגבת, אפילו לעלות אותו על הקיר, גם נהדר עבור מקום מוגבל, ארונות, RVs, נסיעות וכו', בתים ניידים, זעיר בתים.כדי לאחסן גלילי ויניל.זה קיבולת גדולה ויניל ארגונית יכול להחזיק 48 גלילים של ויניל בקוטר 5 ס "מ/1.97 ס" מ.וכל זה , אתה יכול להסיר את ציוד אומנות מכל אחד מבלי להשפיע על התוכן של כל הכיסים.זה ברור ויניל ארגונית נוח לאחסן ולהוציא ויניל.אתה יכול לראות את כל מה שאתה חנות על זה במבט חטוף.זה ויניל אחסון הוא עשה עם מעובה מדמיע עמיד pvc חומר, עמיד למים, מעשי.לא רק ויניל רול אחסון, זה גם מושלם עבור יהלום ציור אחסון, סרט, אריזת מתנה ומארגן נייר אריזה, אחסון, וכו'.תיאור : - ויניל רול ארגונית יכול להיות תלוי על הארון, על וו, על הדלת או על סיבוב בעל מגבת, אפילו לעלות אותו על הקיר, גם נהדר עבור מקום מוגבל, ארונות, RV של, נסיעות וכו', בתים ניידים, זעיר בתים. - זה ברור ויניל ארגונית נוח לאחסן ולהוציא ויניל.אתה יכול לראות את כל מה שאתה חנות על זה במבט חטוף. - כדי לאחסן גלילי ויניל.זה קיבולת גדולה ויניל ארגונית יכול להחזיק 48 גלילים של ויניל בקוטר 5 ס "מ/1.97 ס" מ.וכל זה , אתה יכול להסיר את ציוד אומנות מכל אחד מבלי להשפיע על התוכן של כל הכיסים. - זה ויניל אחסון הוא עשה עם מעובה מדמיע עמיד pvc חומר, עמיד למים, מעשי. לא רק ויניל רול אחסון, זה גם מושלם עבור יהלום ציור אחסון, סרט, אריזת מתנה ומארגן נייר אריזה, אחסון, וכו'.מפרט : חומר : בד אוקספורד,PVC גודל : approx. 132x22cm/51.97x8.66inch - קוטר : 5 ס " מ/1.97 inch Package כולל : 1 חתיכה ויניל רול אחסון Rack Note : צבע יכול להיות שונה במקצת בשל כיול צבע של כל אדם לפקח.בבקשה לאפשר מעט מדידת סטיית עקב מדידה ידנית.

מפרט

בחירת לקוחות