• משופץ
דובדבן הצעדים, YISSCEN דובדבן זית זרע מסיר כלי עם מזון-כיתה סיליקון כוס, כבד דובדבן סטונר/דובדבן הליבה מסיר/אוליבר עם הצעדים לחיסכון לנעול עיצוב (שחור)

דובדבן הצעדים, YISSCEN דובדבן זית זרע מסיר כלי עם מזון-כיתה סיליקון כוס, כבד דובדבן סטונר/דובדבן הליבה מסיר/אוליבר עם הצעדים

Buyers rating:
ILS 18.75

במלאי

????????עיצוב ארגונומי - דובדבן הצעדים מגיע עם כפית בצורת מחזיק, איסוף דובדבנים מגולענים בנוחות.ואת ידית מונעת החלקה פוגש את עיצוב ארגונומי, התארך מתיז מגן מגן אזור העבודה מ מיצים ומסיר לניקוי לא רצויים מתעסק. ????????קל לשימוש שלנו - דובדבן הצעדים מסיר עם כף היד לדחוף עיצוב זה קל לתפעול עם יד אחת, להסיר דובדבן זרע ללא מאמץ ובמהירות, לא נדרשה הרכבה.מדיח כלים בטוחים. ????????חוסך מקום עיצוב נעילה - זנב של זית זה דובדבן הצעדים יש נעילה פונקציה, פשוט לחץ על ידיות לדחוף את נעילת המנעול כדי לפתוח את דובדבן הליבה מסיר; משוך את נעילת המנעול לנעול את דובדבן סטונר לאחסון קל לאחר השימוש. ????????שימוש נרחב - עיצוב מושלם pitters כלי דובדבנים, זיתים, סיני תאריכים, אוחז, עוזרר ועוד.אחרי גרעיני להסרת לעשות את זה בטוח יותר עבור הילדים שלך לאכול.מתאים לשימוש ביתי, בית ספר, נסיעה, משרד ועוד. ????????אחריות - YISSCEN מוערך יותר איכות ושירות לנצח את השוק.אם מסיבה כלשהי אתה לא מרוצה עם שלנו דובדבן הצעדים סטונר, אנא אל תהססו ליצור קשר עם שירות הלקוחות הידידותי שלנו בזמן, אנו מציעים 100% החזר כספי או החלפה עם לא נשאלה שאלה.צבע : שחור.

מפרט

בחירת לקוחות